Jonas Kaufmann - A Global Star in Private

Vezi Jonas Kaufmann - A Global Star in Private online

★ 10.0 2020 Documentar

Vrei să vezi Jonas Kaufmann - A Global Star in Private? HD IPTV aduce Jonas Kaufmann - A Global Star in Private (2020) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este Jonas Kaufmann - A Global Star in Private?

Opera star Jonas Kaufmann is known as the “King of Tenors”. This emotional and personal film reveals the man behind the star. Here he is chatting with friends, rehearsing for the next concert or simply enjoying family life with his wife and children.

Genuri
Documentar
Lansare
2020-09-23
Regizor
Michael Giehmann
Evaluare
★ 10.0 / 10

Distribuția principală

  • Jonas Kaufmann
  • Christiane Kaufmann
  • Charlotte Kaufmann

Cum să vezi Jonas Kaufmann - A Global Star in Private pe HD IPTV

Vizionarea Jonas Kaufmann - A Global Star in Private pe HD IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Începe să vezi Jonas Kaufmann - A Global Star in Private astăzi

Începe proba gratuită HD IPTV și vezi Jonas Kaufmann - A Global Star in Private astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.