Ecaterina Teodoroiu

Sledovať Ecaterina Teodoroiu online

★ 7.1 1979 108 min VojnovýDráma

Chcete sledovať Ecaterina Teodoroiu? HD IPTV prináša Ecaterina Teodoroiu (1979) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Ecaterina Teodoroiu?

The story of heroine Ecaterina Teodoroiu, the only woman who fought in the Romanian Army during World War 1.

Žánre
Vojnový, Dráma
Premiéra
1979-01-01
Réžia
Dinu Cocea
Hodnotenie
★ 7.1 / 10

Hlavné obsadenie

  • Stela Furcovici Ecaterina Teodoroiu
  • Ion Lupu Lt. Gheorghe Manoiu
  • Mihai Mereuţă Bătrânul Bădeață
  • Ion Caramitru Dr. Mureșan
  • Cornel Coman Col. Jipa
  • Niță Anastase Soldatul Titoi

Ako sledovať Ecaterina Teodoroiu na HD IPTV

Sledovanie Ecaterina Teodoroiu na HD IPTV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Začnite sledovať Ecaterina Teodoroiu ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku HD IPTV a sledujte Ecaterina Teodoroiu ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.