Salvador Allende

Sledovat Salvador Allende online

★ 6.9 2004 100 min Dokumentární

Chcete sledovat Salvador Allende? HD IPTV přináší Salvador Allende (2004) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Salvador Allende?

A leftist revolutionary or a reformist democrat? A committed Marxist or a constitutionalist politician? An ethical and moral man or, as Richard Nixon called him, a "son of a bitch"? In SALVADOR ALLENDE, acclaimed Chilean filmmaker Patricio Guzmán (The Battle of Chile and Chile, Obstinate Memory) returns to his native country thirty years after the 1973 military coup that overthrew Chile's Popular Unity government to examine the life of its leader, Salvador Allende, both as a politician and a man.

Žánry
Dokumentární
Premiéra
2004-09-08
Režie
Patricio Guzmán
Hodnocení
★ 6.9 / 10

Hlavní obsazení

  • Patricio Guzmán Self - Narrator (voice)
  • Salvador Allende Self (archive footage)
  • Fidel Castro Self (archive footage)
  • José Balmes Self - Painter

Jak sledovat Salvador Allende na HD IPTV

Sledovat Salvador Allende na HD IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Salvador Allende ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi HD IPTV a sledujte Salvador Allende ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.