Jonas Kaufmann - A Global Star in Private

Sledovat Jonas Kaufmann - A Global Star in Private online

★ 10.0 2020 Dokumentární

Chcete sledovat Jonas Kaufmann - A Global Star in Private? HD IPTV přináší Jonas Kaufmann - A Global Star in Private (2020) na všechny vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Zde je vše, co ke sledování potřebujete.

O čem je Jonas Kaufmann - A Global Star in Private?

Opera star Jonas Kaufmann is known as the “King of Tenors”. This emotional and personal film reveals the man behind the star. Here he is chatting with friends, rehearsing for the next concert or simply enjoying family life with his wife and children.

Žánry
Dokumentární
Premiéra
2020-09-23
Režie
Michael Giehmann
Hodnocení
★ 10.0 / 10

Hlavní obsazení

  • Jonas Kaufmann
  • Christiane Kaufmann
  • Charlotte Kaufmann

Jak sledovat Jonas Kaufmann - A Global Star in Private na HD IPTV

Sledovat Jonas Kaufmann - A Global Star in Private na HD IPTV zabere minutu: spusťte bezplatnou zkušební verzi, otevřete aplikaci na TV, telefonu, Fire Sticku nebo v prohlížeči a stiskněte přehrát — vše v 4K Ultra HD.

Začněte sledovat Jonas Kaufmann - A Global Star in Private ještě dnes

Spusťte bezplatnou zkušební verzi HD IPTV a sledujte Jonas Kaufmann - A Global Star in Private ještě dnes, spolu s tisíci filmů, seriálů a živých kanálů v 4K Ultra HD.